JavaScript has been turned off in the browser. Please turn it on. How can I do this?.
Search
Who I am:
I'm looking for:
Aged:
From:
For:
Girl
Guy
- years old
Any

Personals - guy seeks girl for chat Manchester

Я працьовитий, творчий, авантюрний, ділова людина, завжди позитивний, у мене саркастичне почуття гумору, неймовірно романтичне, правдиве, лояльне, грайливий, іноді божевільний і насамперед .... джентльмен, який любить цікавих людей з цим " Внутрішній вогонь ". Я - лідер чоловіків, але у мене серце серця, і я ніколи не втрачаю можливості, щоб допомогти та мотивувати інших, щоб досягти своїх мрій. Я живу за строгим кодексом і мають високі моральні норми, і я обережно не закохуюсь в моїх очах ... Я вимагаю більше! Я чистий, гігієнічний, охайний та організований (вдома навчений!) І так низький рівень технічного обслуговування: D Будь ласка, не зневажуйтеся, якщо я не відповідаю на ваше запрошення до підключення, але я шукаю свою дружину, і я точно знаю, що шукаю, щоб задовольнити мою думку, тіло, душу та дух, і я не хочу грати Ігри з вами або обманювати вас. Я подорожу в будь-якому місці для зустрічі ... "The One" More
Guy 50 years old
Registered user personal
Seeking girl 30 July Manchester Romance. Serious relationship Respond to personal

Search not available because you have deactivated «your profile participation in search». To remove limitations you must

Service payment is successful

The service will be activated shortly.
OK

An error has occurred.

Refresh the page and try again in 5 minutes
OK