JavaScript has been turned off in the browser. Please turn it on. How can I do this?.
Search
Who I am:
I'm looking for:
Aged:
From:
For:
Girl
Guy
- years old
Romance. Serious relationship.

Personals guy seeks girl for serious relationship Saint Petersburg

Guy 32 years old Seeking girl 15 November Russian Federation, Saint Petersburg Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 20 years old Seeking girl 08 November Russian Federation, Saint Petersburg Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 51 years old Seeking girl 27 October Russian Federation, Saint Petersburg Romance. Serious relationship. Respond to personal
Я парень 33 года хочу встретить любовь НО моя ситуация нп простая и я не подойду всем. Потому что я не свободен. И я считаю так и должно быть. Я хочу встретить девушку которая не ищет короткого пути к счастью потому что этого почти нет поверьте! Хочу встретить любимую которая поддержит во всех безумных планах и идеях потому что я такой человек который ставить цели и добивается их. На сегодня мне для всего что задумал не хватает любимой той которая скажет я рядом даже если ничнго не получится! Той которая отправит на работу с улыбкой и поцелуями и встретит словами теплыми и горяцчими поцелуями. Потому что я знаю одно главное для счастья многого не надо главное это здоровье близких, вера в любимых и конечно любовь. А самое главное готовность ко вмем благим делам с любимым человеком. Если ты готова принести лучи в моем сердце тотя готов свернуть горы для тебя! More
Guy 33 years old Seeking girl 20 September Russian Federation, Saint Petersburg Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 21 years old Seeking girl 13 September Russian Federation, Saint Petersburg Romance. Serious relationship. Respond to personal

Search not available because you have deactivated «your profile participation in search». To remove limitations you must