JavaScript has been turned off in the browser. Please turn it on. How can I do this?.
Search
Who I am:
I'm looking for:
Aged:
From:
For:
Girl
Guy
- years old
Romance. Serious relationship.

Personals guy seeks girl for serious relationship Atlanta

Guy 30 years old Seeking girl 09 November United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 30 years old Seeking girl 21 October United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 51 years old
Registered user personal
Seeking girl 23 June United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 45 years old
Registered user personal
Seeking girl 12 June United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 49 years old Seeking girl 18 April United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal
Я ищу мой "второй половины", может быть, так же, как вы. Мои намерения серьезны и искренни. Я приехал в Украину и Россию несколько раз в течение последних 10 лет. Пожалуйста, скажите Привет, вы можете писать на русском или украинском языках, или английском языке. Я и являюсь гражданином США и Канаде. Я серьезно глядя на мою жизнь партнером и лучшим другом, поделиться смеется, дружеское общение, и романтики. Письма и телефонные звонки не могут решить, если два человека друг с другом, и только встреча и глядя в глаза другого человека, чтобы помочь вам решить. Я был в России и Украине в несколько раз. Я посетил Санкт-Петербурге, Москве, Киеве, Донецке и Харькове, и был настолько далеко на юг, как Одесса и как далеко на восток, Барнаул. Я знаю гораздо больше о вашей культуре и проблемы, и выгоды от межкультурных браков, чем большинство американских мужчин. Пожалуйста, напишите, чтобы поздороваться, и давайте посмотрим, что происходит в нашем будущем. More
Guy 49 years old
Registered user personal
Seeking girl 16 April United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 34 years old Seeking girl 22 February United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 28 years old Seeking girl 22 February United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 35 years old Seeking girl 10 September 2015 United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal
Guy 40 years old Seeking girl 25 August 2015 United States, Atlanta Romance. Serious relationship. Respond to personal

Search not available because you have deactivated «your profile participation in search». To remove limitations you must